بانک پیتر شیف در خصوص پرونده فرار مالیاتی مورد تحقیق قرار گرفت.

بانک پیتر شیف در خصوص پرونده فرار مالیاتی مورد تحقیق قرار گرفت. به دلیل تحقیقات جنایی بین المللی ، بانک او تحت نظارت مجدد قرار گرفته است.
نفرت شیف از بیت کوین به دلیل تلاش هکرهای روسی برای اخاذی، قابل توجیه است؟

J5 یک گروه مشترک از مقامات مالیاتی دولت های غربی است که به دنبال انتشار بمب در روزنامه های پاناما تشکیل شده است .طبق گزارش روزنامه استرالیایی The Age و نیویورک تایمز،این گروه J5 صدها حساب در بانک یورو پاسیفیک را تحت تحقیق و بررسی برای فرار مالیاتی و سایر جرایم مالی قرار داده اند. در جزئیات این گزارش ها به نظر می رسد که سازمانی برای مسئول نگهداری از ثروت گروهی از تجار و جنایتکاران سایه دار است.
پس از یک جستجوی سریع مشخص شده است که کارمندان استخدام شده به دنبال جذب مشتریانی مانند سیمون آنتکتیل که کلاهبردار استرالیایی و استاد پیشگیری از مالیات است هستند. جان چویس ، محقق سابق پلیس فدرال استرالیادر سال ۲۰۱۷ کشف کرد که پرت مینت متعلق به دولت استرالیای غربی با یورو پاسیفیک رابطه داشته است.

ماه گذشته ، شیف در مصاحبه ای با The Age ، تخلفات مربوط به یورو پاسیفیک را انکار کرد و اظهار کرد که این بانک “حسابهای بسیار بیشتری را از آنچه ما قبول میکنیم را رد می کند و کار ما بسیار دقیق انجام می شود”.
در میان گزارشات جزئیات وجود دارد که ممکن است مشخص کند چرا شیف ، چنین انتقاد خشنی در مورد رایج ترین رمز ارز جهان ، بیت کوین دارد.
در ماه ژانویه ، شیف به دلیل هک چندین حساب توییتر توسط یک نوجوان آمریکایی، هک بیت کوین را “هشدار دهنده” مطرح کرد ، و در ماه آوریل توئیت کرد “احتمال پیشرفت فن آوری برای هک بلاک چین و جعل بیت کوین وجود دارد”.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید