بانک مرکزی کانادا از طریق لیست مشاغل گام های دیگری را به سمت ارز دیجیتال بانک مرکزی برمی دارد.

بانک مرکزی کانادا از طریق لیست مشاغل گام های دیگری را به سمت ارز دیجیتال بانک مرکزی برمی دارد.
 
 طبق صفحه رسمی بانک ، وظایف این اقتصاددان نظارت و تجزیه و تحلیل آخرین تحولات مربوط به پول و پرداخت الکترونیکی ، انجام پروژه های تحقیقاتی ، تهیه یادداشت های تحلیلی و کار بر روی “توسعه بالقوه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی” خواهد بود.
 
این بانک مجموعه ای از الزامات را تعریف کرده است که متقاضی باید آنها را برآورده کند ، از جمله دانش عمیق بیت کوین ، اتریوم و سایر سیستم عامل های بزرگ ارزهای رمزنگاری شده ، علاوه بر آشنایی با سیستم های پرداخت سنتی مانند شبکه های کارت و فن آوری های POS.
 
 متقاضی همچنین باید تجربه مدیریت و تجزیه و تحلیل داده های بلاکچین عمومی و تجزیه و تحلیل داده های نظرسنجی مصرف کننده را داشته باشد.
 
۲۵ اکتبر ۲۰۲۰ آخرین مهلت دریافت درخواست ها خواهد بود.
 
تیموتی لین ، معاون رئیس بانک مرکزی کانادا اخیراً از بانک های مرکزی در سراسر جهان خواست که ارزهای دیجیتال خود را منتشر کنند و با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 ، اهمیت آنها را برای اقتصاد برجسته کرد. در کنفرانس پرداخت بانک مرکزی ، لین همچنین گفت که توسعه ارز دیجیتال برای بانک مرکزی کانادا با “سرعت خوبی” در حال پیشرفت است.
 
با ایجاد مقدمات ارز دیجیتال بانک مرکزی ، این بانک در حال پیوستن به بانک انگلیس ، فدرال رزرو ایالات متحده و بانک ژاپن است که همچنین تحقیق در مورد زنده ماندن ارزهای دیجیتال بانک مرکزی را آغاز کرده اند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید