بانک مرکزی بحرین مجوز صرافی ارز دیجیتال را صادر میکند!!!!

بانک مرکزی بحرین مجوز صرافی ارز دیجیتال سازگار با شریعت وقوانین را صادر می کند!!!

صرافی ارز دیجیتال مستقر در بحرین CoinMENA پیش از راه اندازی آن در چندین کشور از جمله امارات و عربستان سعودی مجوز عمده ای دریافت کرد. CoinMENA که به زودی به صرافی ارز دیجیتال تبدیل میشود و مقر اصلی آن در شهر پادشاهی بحرین(مِنا) است ، از بانک مرکزی بحرین یا CBB مجوز دریافت کرده است.

این شرکت در ۲۴ ژانویه اعلام کرد “مجوز شرکت خدمات دارایی Crypto Assets” که به تازگی خریداری شده است ، به CoinMENA اجازه می دهد تا به طور کامل به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال تنظیم شده فعالیت کند. مجوز CBB تضمین می کند که CoinMENA تمام الزامات عملیاتی ، فنی و امنیتی تعیین شده توسط بانک مرکزی را رعایت میکند.

همانطور که CoinMENA قصد دارد خدمات خود را در خاورمیانه و آفریقای شمالی ارائه دهد ، کشورهایی – از جمله بحرین ، امارات متحده عربی ، عربستان سعودی ، کویت و عمان – CoinMENA همچنین توسط دفتر بازنگری شرعیه به عنوان یک کار شرعی مطابقت دارد.

در زمان راه اندازی ، CoinMENA از پنج ارز رمزنگاری شده اصلی از جمله( Bitcoin ، ETHEREUM ، XRP ، Litecoin و Bitcoin Cash) پشتیبانی خواهد کرد. این صرافی همچنین از یک بستر بدون نسخه یا OTC برای معاملات بزرگتر برخوردار خواهد بود که یک مدیر اختصاصی نظارت بر هر تجارت خارج از بازار را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

دینا سامان ، بنیانگذار و مدیر عامل CoinMENA ، گفت که این شرکت قصد دارد پس از راه اندازی به کشورهای بیشتری گسترش یابد:

“با رشد CoinMENA ، ما امکان دسترسی به دارایی های دیجیتال اضافی و گسترش حوزه های قضایی را که در آن فعالیت می کنیم فراهم خواهیم کرد ، با این هدف که به یکی از مبادلات پیشرو دارایی های دیجیتال در مقیاس جهانی تبدیل شویم.”
CoinMENA بیش از دو سال است که در تلاش است تا پلت فرم صرافی خود را راه اندازی کند. در اواخر سال ۲۰۱۹ ، CoinMENA دفتر بازنگری شاریا را به عنوان یک مرکز برون سپاری برای مدیریت و نظارت بر خدمات صدور گواهینامه شریعت و حسابرسی شریعت برای بستر دارایی دیجیتال خود منصوب کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید