بالاترین قیمت ۲۰۲۰ بیت کوین به دلیل اخبار واکسن COVID-19 ؟

بالاترین قیمت 2020 بیت کوین به دنبال اخبار واکسن COVID-19

اخبار واکسن Moderna COVID-19  بیت کوین را به بالاترین قیمت ۲۰۲۰ می رساند.

امروز ، Moderna Therapeutics ، یکی از بزرگترین شرکتهای دارویی در جهان اعلام کرد که اطلاعات اولیه آن نشان می دهد که واکسن ویروس کرونا بیش از ۹۴٪ موثر است.
این باعث شد که قیمت سهام شاخص های عمده همگی پس از باز شدن بازار دوشنبه با رنگ سبز در حال معامله هستند. این همه ماجرا نیست ، زیرا قیمت بیت کوین نیز در حال افزایش است و بیشترین قیمت آن در سال ۲۰۲۰  بالای ۱۶،۶۰۰ دلار است.

Moderna نتایج آزمایش مثبت را بر روی واکسن COVID-19 به اشتراک گذاشت.
امروز اخبار مثبت بیشتری از واکسن COVID-19 منتشر شد. یکی از بزرگترین تولید کنندگان دارو ، Moderna Therapeutics ، خبر خوبی را در رابطه با واکسن خود به اشتراک گذاشت.

بر اساس گزارش CNBC ، داده های آزمایش فاز سه نشان می دهد که واکسن شرکت بیش از ۹۴٪ در پیشگیری از ویروس موثر است. استفان بانسل مدیر عامل شرکت در این باره صحبت کرد و گفت:
این تجزیه و تحلیل مثبت موقت حاصل از مطالعه فاز ۳ ما است و  واکسن ما می تواند از بیماری COVID-19 که از جمله بیماری شدید است جلوگیری کند.

اندکی پس از انتشار خبر روز ، سهام این شرکت اوج گرفت.

کل بازار با استقبال خوبی روبرو شد ، زیرا شاخص های اصلی نیز  سبز معامله می شوند. در زمان نوشتن این مقاله ، S&P 500 بیش از ۱.۱ درصد رشد کرده است ، در حالیکه NASDAQ و Dow Jones Industrial Average نیز افزایش مشابهی را به ثبت رسانده اند.

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که Pfizer هفته گذشته نیز از موفقیت آزمایشات واکسن خود خبر داد.

افزایش بیت کوین به بالاتر از ۱۶،۶۰۰ دلار در سال

به نظر می رسد که تاریخ در حال تکرار است. وقتی Pfizer نتایج موفقیت آمیز آزمایشات خود را اعلام کرد ، قیمت بیت کوین افزایش یافت و تقریباً بالاترین سطح سال گذشته را شکست. با این حال ، همانطور که CryptoPotato گزارش داد ، ارز رمزنگاری شده نیز ارزش خود را از دست داد و  پس از  ۶۰۰ دلار کاهش قیمت بهبود پیدا کرد.

اکنون ، اوضاع کمی شبیه به نظر می رسد ، اگرچه ، در زمان نوشتن این مقاله ، BTC در حال افزایش است. این شرکت توانست با بالاترین نرخ روزانه ۱۶،۶۴۰ دلار در Binance ، بالاترین میزان سالانه گذشته را پشت سر بگذارد.

با این حال ، باید دید که آیا ارز رمزپایه می تواند این حرکت را حفظ کند.
در زمان نوشتن این مقاله ، BTC در حدود ۱۶،۶۰۰ دلار معامله می کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید