بازهم SEC در یک دادگاه دیگر ICO به ۷۰۰ هزار دلار پیروزی رسید!!!

بازهم SEC در یک دادگاه دیگر ICO به ۷۰۰ هزار دلار پیروزی رسید!!!

 پس از سال ها اقدام قانونی از سوی نهادهای حاکم  ایالات متحده ، Blockvest ، پیشنهاد اولیه coin یا ICO ، سفارشات نهایی خود را دریافت کرده است.
در سند دادگاه که در روز پنجشنبه ثبت شد ، آمده است که: “SEC ، به عنوان یک سازمان دولتی ، به دنبال دستور موقت ، جلوگیری از وجوه دریافتی از رفتار غیرقانونی متهمان و مجازات های مدنی است.” هدف این دادگاه ،هم Blockvest است و هم بنیانگذار آن ، Reginald Buddy Ringgold III ، معروف به رسول عبدالرحیم .
سازمان بورس و اوراق بهادار در اکتبر ۲۰۱۸ ترمز Blockvest را کشید. در دو سال بعد ، تعداد زیادی معاملات حقوقی و تحولات انجام شد و اخبار امروز این حماسه را به پایان می رساند.
منطق SEC برای صدور حکم دائمی ادعا می کند که Blockvest و Ringgold می دانستند که اقدامات آنها نادرست است ، اما به هر حال با ICO ادامه دادند و آنچه را که می توانستند در طی مراحل قانونی تحت پوشش قرار دهند انجام ندادند. Ringgold که فروش رمز ارز را در SEC ثبت نکرده بود، ادعا کرد:
“متهمان اظهارات نادرستی کردند که پیشنهاد اولیه coin در SEC” ثبت و تأیید شده و از آرم SEC استفاده شده است.”
متهمان همچنین به دروغ ادعای ارتباط با کمیسیون معاملات فیوچرز  یا CFTC و انجمن ملی معاملات آتی یا NFA را داشتند.
علاوه بر این ، در این سند جرایم دیگری مانند اختراع ذکر شده است:
“یک آژانس نظارتی ساختگی ، کمیسیون تبادل بلاکچین (“ BEC “) ، مهر ، آرم و بیانیه ماموریت جعلی خود را ایجاد می کند که تقریباً مشابه مهر ، آرم ، بیانیه ماموریت SEC و همچنین استفاده از آدرس مشابه با ستاد SEC میباشد “
در ادامه آمده است که Blockvest و Ringgold باید مبالغ مختلفی از غرامت ، از جمله بازپرداخت سرمایه ای را که شرکت کنندگان در این پیشنهاد قرار می دهند ، پرداخت کنند. هزینه های پرداخت نشده ، سود و جریمه های مدنی طبق سند ۶۹۶،۰۹۷.۹۰ دلار است. متهمان همچنین باید تعدادی از محدودیت ها و شرایط را رعایت کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید