اپلیکیشن مالی پیشرو در اروپا (Revolut) بعد از چهار سال از گذشت ارائه خدمات معاملات رمزنگاری به برخی از کاربران ، و یک سال پس از آن که کاربران این برنامه را به ۷ میلیون کاربر در سراسر جهان گسترش داد ، اجازه برداشت بیت کوین را میدهد.

Revolut برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ معاملات Bitcoin ، Litecoin و Ethereum را برای کاربران اضافه کرد ، اما آنها فقط تاکنون توانسته اند آن را به عنوان پول فیات پس بگیرند و قادر به برداشت ارزهای دیجیتالی خود نبوده اند.

امروز این شرکت فناوری مالی خبر از لانچ شدن نسخه بتا این اپلیکیشن برای برداشت بیت کوین داد و فعلا در این نسخه امکان برداشت به مشتریان سطح بالا انگلیسی داده میشود!!! Revolut همچنین قصد دارد برداشت در سراسر جهان را هم ممکن کند و این امکان در آینده برای کاربران ایالات متحده ، استرالیا و سایر نقاط هم ممکن میشود.

این حرکت مسیر مشابه پی پال را دنبال می کند که در اواخر سال ۲۰۲۰ تجارت رمزنگاری ایالات متحده را آغاز کرد ، بسیاری در آن زمان خاطرنشان کردند که کوین های خریداری شده در این سیستم عامل امکان برداشت ندارند.

برای شروع ، کاربران Revolut می توانند سه آدرس ولت خارجی  برای برداشت اضافه کنند و ماهیانه بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ پوند برداشت کنند، همچنین Revolut برای تأیید نگرانی های امنیتی احراز هویت دو مرحله ای (two-factor authentication) را ارائه می دهد.

نیک استورونسکی ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Revolut ، خاطرنشان کرد که کاربران درخواست برداشت کرده اند:

“برداشت Crypto یکی از ویژگی های بسیار مورد درخواست در انجمن رمزنگاری بوده است و ما خوشحالیم که می توانیم روند تدریجی اجرای آن را آغاز کنیم. مشتریان می توانند در هر مکانی که احساس امنیت می کنند سرمایه گذاری کنند، میتواند انتخاب آنها Revolut باشد یا در ولت های سخت افزاری و یا در صرافی دیگری.

Revolut یک شرکت مستقر در لندن است که حساب های بانکی ، کارت های نقدی ، صرافی ، تجارت سهام بدون کارمزد ، مبادله رمزنگاری و خدمات ارزی مشتریان خود را ارائه می دهد. این برنامه از مشتریان در سراسر اروپا ، کانادا ، سنگاپور ، ژاپن ، ایالات متحده و استرالیا پشتیبانی می کند.

 

با وجود علاقه Revolut به ارز رمزنگاری شده ، کراکن در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ با همکاری با این شرکت مشکلاتی را بیان کرد و Revolut را به عنوان یکی از خدمات ابر بانکی معرفی کرد که سپرده یا برداشت از صرافی های ایالات متحده را پردازش نمی کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید