اولین صرافی بیمه شده بیتکوین در جنوب شرقی آسیا لانچ شد!!!

اولین صرافی بیت کوین در جنوب شرقی آسیا برای پاسخگویی به تقاضاهای Local راه اندازی می شود.

BCMG Genesis Bitcoin Fund-I برای سرمایه گذاران آسیایی در دسترس خواهد بود.

BCMG صرافی است که به تازگی، رسما در مالزی راه اندازی شده است، ادعا می کند که اولین صرافی نهادی بیمه شده در منطقه جنوب شرقی آسیا است.

طبق اطلاعیه ای این پلتفرم به دلیل تقاضای رو به رشد در رابطه با ارزهای دیجیتال در جنوب شرقی آسیا راه اندازی میشود. . این صرافی، از یک پلتفرم مبتنی بر Blockchain که توسط Calfin Global Crypto Exchang ارائه می شود، استفاده می کند، که شامل افزایش امنیت برای دارایی مشتریان است.

صرافی BGBF-I در Labuan، مالزی تنظیم شده است، جایی که بانک سرمایه گذاری IBH به عنوان مشاور اصلی صرافی خدمت می کند. ارائه دهنده خدمات حرفه ای خدمات مالی، کالیبراسیون آلفا در هنگ کنگ، خدمات انطباق نظارتی را ارائه می دهد و توسط HLB Hodgson حسابرسی می شود.

و همچنین این صرافی پوشش بیمه و بیمه نامه برای ارائه بیمه امنیتی عمومی ارائه می دهد.

مدیر این صرافی، Subbu Vempati توضیح داد:

“BGBF-I یک پلت فرم امن، بیمه شده و تنظیم شده است که سرمایه گذاران می توانند در آن با ارزهای دیجیتال به راحتی سر و کار داشته باشند.

همچنین وی اضافه کرد:سرمایه گذاران از تخصص ما در جنبه های مالی، فنی و امنیتی سرمایه گذاری های Bitcoin بهره مند می شوند و همچنین در این صرافی با آرامش ذهن بدون هیچ گونه چالشی یا ریسک در ارتباط مستقیم با ارزهای دیجیتال قرار میگیرند. ”

همه سرمایه گذاران جنوب شرقی آسیا باید به دلیل مسائل ضد پول پولشویی ،KYC یا همان احراز هویت خود را برای صرافی  ارسال کنند و بعد از تایید میتوانند در آن ترید کنند.

بیتکوین به تازگی به دلیل صعودهای پی در پی خود ،بسیار محبوب شده و اکثر مردم سعی در سرمایه گذاری در این حوزه دارند،GrayScale هم به تازگی از دارایی های خود در بیتکوین رونمایی کرده که نشان میدهد مبلغی حدود ۴۰ میلیارد دلار بیتکوین خریداری کرده  و همین باعث اعتماد اغلب مردم به این دارایی دیجیتال میباشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید