افزایش ۷ درصدی قیمت بیت کوین و ATH جدید نزدیک به ۳۸۲۰۰ دلار!!!

امروز بیت کوین 7 درصد دیگر افزایش قیمت داشت و به ATH جدید بالاتر از 38 هزار دلار رسید

امروز بیت کوین ۷ درصد دیگر افزایش قیمت داشت و به ATH جدید بالاتر از ۳۸ هزار دلار رسید به سختی می توان این واقعیت را باور کرد که تنها سه روز پیش ، در روز دوشنبه ، بیت کوین پایین ترین نرخ روزانه خود را زیر ۲۸ هزار دلار ثبت کرده بود  و اکنون ، از زمان نوشتن این سطور ، تقریباً ۱۰ هزار دلار افزایش داشته است.

دوشنبه گذشته ، BTC مجدداً تلاش کرد تا نقطه ی حمایتی بحرانی را در ۳۰،۰۰۰ – ۳۰،۴۰۰ $ امتحان کند و از آن زمان کانال افزایش قیمت کوتاه مدت را ایجاد کرده است .

دیروز با مقاومت در برابر ۳۷۱۵۰ دلار (۱.۶۱۸ Fib Extension) مواجه شد و کندل روزانه اش را در این سطح بست و طی ساعات گذشته معاملات ، BTC فراتر از این مقاومت حرکت کرد و تقریباً ۱۰۰۰ دلار صعود کرد و به ATH جدید نزدیک به ۳۸۲۰۰ دلار رسید .

سطح حمایتی و مقاومت کوتاه مدت BTC

سطح حمایتی کلیدی: ۳۷،۱۵۰ $ ، ۳۶،۲۵۰ $ ، ۳۵،۰۰۰ $ ، ۳۴،۰۰۰ $ ، ۳۳،۲۶۰ $.

سطح مقاومت کلیدی: ۳۹۴۰۰ دلار ، ۴۰۰۰۰ دلار ، ۴۱۱۹۰ دلار ، ۴۱،۸۵۰ دلار ، ۴۳،۴۴۵ دلار

اولین سطح مقاومت فراتر از ۳۸،۰۰۰ دلار ۳۹،۴۰۰ $ (۱.۲۷۲ Fib Extension) است. به دنبال آن مقاومت در سطح روانشناختی ۴۰۰۰۰ دلار و سپس ۴۱۱۹۰ دلار (کوتاه مدت ۱.۴۱۴ Fib Extension) و ۴۱،۸۵۰ دلار (۱.۴۱۴ Fib Extension) را به دنبال دارد.

بالاتر از آن ۴۳،۴۴۵ دلار (۱.۲۷۲ Fib Extension ) و ۴۵،۳۵۰ دلار (۱.۶۱۸ Fib Extension) قرار دارد.

در طرف دیگر ، در صورت اصلاح ، اولین سطح حمایتی $ ۳۷،۱۵۰  است. به دنبال آن ۳۶،۲۵۰ دلار ، ۳۵،۰۰۰ دلار و ۳۳،۲۶۰ $ (کوتاه مدت .۳۸۲ Fib) دنبال می شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید