اظهارات مدیرعامل ریپل در مورد استخراج بیتکوین!!!

مدیر عامل شرکت ریپل: بیتکوین زمانی به پتانسیل کامل خود می‌رسد که از انرژی‌های تجدیدپذیر در استخراج آن استفاده شود.

 مدیر عامل شرکت Ripple، برد گارلینگ‌هاوس، موضع خود را در مورد بیت‌کوین روشن کرده و توضیح داده است که در مورد ممنوعیت استفاده از آن حرفی نزده است. استفاده از برق زیاد در فرایندهای بیت‌کوین اخیرا نگرانی‌هایی را ایجاد کرده است و نام‌هایی مانند بیل گیتس و جانت یلن نیز در این رابطه حرف‌هایی زده‌اند.

قیمت بیتکوین به سرعت در حال افزایش است و تقریبا توجه همه را به خود جلب کرده است.

در حالی که بسیاری از مردم ،بیتکوین را سریعا به عنوان دارایی برتر و به دلیل ویژگی های منحصر به فرد پادشاه ارزهای دیجیتال را ستایش می کردند، اما برخی دیگر و برخی از منتقدان ،دست بر روی نقاط ضعف بیتکوین از جمله بخش mine کردن( استخراج بیتکوین) آن گذاشته اند و از این افراد میتوان به مدیرعامل ریپل اشاره کرد.

مدیرعامل ریپل نیز طی مصاحبه اخیر با بلومبرگ به این موضوع پرداخته و گفته بود: “بیت کوین به عنوان یک مکانیزم پرداخت از ناکارآمدترین سازوکارهای پرداختی است که بشر تاکنون ایجاد کرده است، زیرا با افزایش قیمت بیت‌کوین، میزان مصرف انرژی آن نیز به شدت ادامه می یابد. یک تراکنش با BTC به حدود ۷۵ گالن نفت نیاز دارد.

” اما پس از حملات توییتری به وی سریع به این حملات پاسخ داده و تصریح کرد ممنوعیت رمزارزها ملاک صحبت‌هایش نبوده و  خاطر نشان کرده که کل فضای کریپتو باید تلاش کند تا فرایندهای مرتبط با بیت‌کوین با کمک انرژی تجدیدپذیر انجام شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید