اصلاح موقت بیت کوین؟ یا عدم وجود ATH در امسال؟

 اصلاح موقت بیت کوین؟ یا عدم وجود ATH در امسال؟

بیت کوین همیشه راهی برای تعجب مردم دارد.

این هفته هم از این قاعده مستثنی نبود. چند روز پیش ، تقریباً همه اعتقاد داشتند که  این ارز رمزنگاری شده به  بالاترین قیمت جدید خود در تمام دوران رسیده است.

دیروز بدون شک روز بدی برای بیت کوین بود زیرا در کمتر از ۲۴ ساعت در کل ۳۰۰۰ دلار سقوط کرد. خرس ها از بالاترین قیمت حدود ۱۹،۵۰۰ دلار تا ۱۶۲۰۰ دلار چهره های خود را نشان دادند. کل بازار حدود ۸۰ میلیارد دلار از سرمایه خود را از دست داد زیرا آلت کوین در واقع بدترین وضعیت را داشت.

 در بازار ، سلطه بیت کوین در واقع افزایش یافت ، نشان داد که نه تنها altcoin ها نتوانستند خود را حفظ کنند ، بلکه افت آنها بیشتر از BTC بود. از آن زمان ، بهبودی اندکی حاصل شده است و در زمان نوشتن این مقاله ، بیت کوین با حدود ۱۷۰۰۰ دلار معامله می شود.

این حرکت ظاهراً با انتشار اخباری مبنی بر اینکه ممکن است تنظیم کنندگان ایالات متحده که به دنبال تأیید هویت از ارائه دهندگان کیف پول رمزنگاری هستند، پیش آمده باشد.
مدیر عامل Coinbase ، برایان آرمسترانگ ، در مورد این موضوع ابراز نگرانی کرد که اگر قوانین جدید اجرا شود ، به طور کلی برای کاربران و صنعت مضر است.

در همان زمان ، معاملات ارز رمزنگاری شده OKEx برای اولین بار پس از تعطیلی حدود یک ماه پیش ، اقدام به بازپرداخت کرده است ، که ممکن است باعث شود کاربران سودهای خود را دریافت کنند.

داده های بازار
سرپوش بازار: ۵۱۲ میلیارد دلار | حجم ۲۴H: 181B | سلطه BTC: 62٪

 پانصد میلیون دلار بیت کوین از OKEx برداشت شده است.

داده ها نشان می دهد که کاربران در مجموع ۲۹،۳۰۰ BTC را از صرافی محبوب رمز ارز OKEx بلافاصله پس از از سرگیری عملکرد آن برداشت کردند. این اتفاق در حالی رخ داد که بیت کوین در عرض ۲۴ ساعت ۳۰۰۰ دلار سقوط کرد. این صرافی همچنین برداشت های خود را یک روز زودتر از زمان اعلام شده و در ساعات معاملات چین از سر گرفت.

جمعه سیاه بیت کوین ۲۰۲۰:

فروشی که بهتر است از دست ندهید. اواخر ماه نوامبر است و فصل خرید پیش بینی می شود. برای بسیاری ، این زمان  لذت بردن از فروش گسترده است.

طبق گزارشات ، Libraدر ژانویه ۲۰۲۱ در نسخهابتدایی می تواند شروع به کار کند. Libra ، پروژه ارز رمزنگاری شده موردنظر فیس بوک ، ممکن است در اوایل سال ۲۰۲۱ شروع به کار کند. با این حال ، نسخه ای که در بازار عرضه می شودو به طور خاص برای رعایت مقررات FINMA سوئیس در نظر گرفته شده است.

تحقیقات نشان می دهد Satoshi Nakamoto بیت کوین را از لندن راه اندازی کرده است. تحقیقات جدید نشان می دهد که فعالیت های مرتبط با Satoshi Nakamoto از سال ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ ممکن است هنگام فعال شدن شبکه Bitcoin در لندن انجام شده باشد. این کار متخصصان را یک قدم به شناسایی افرادی که در پشت این نام مستعار افسانه ای نزدیک هستند نزدیک می کند.

مدیر عامل Coinbase از مقررات شایعه پیشنهادی دولت ترامپ می ترسد. برایان آرمسترانگ ، مدیرعامل صرافی ارز رمزنگاری شده مستقر در ایالات متحده Coinabse ، گفته است که او نگران مقررات شایعه در مورد ارائه دهندگان کیف پول شخص ثالث است که مجبور است کاربران خود را شناسایی کند. وی گفت که این ممکن است به کاربران و کل اکوسیستم آسیب برساند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید