ارزش بازار ارزهای دیجیتال به ارزش اپل رسید!!!

 سقف بازار ارزهای رمزنگاری شده به ارزش اپل رسید.

سقف مجموع بازار ارزهای رمزنگاری شده برای اولین‌بار به ۲ تریلیون دلار رسید. بر اساس داده‌های Coingecko، با رشد چشم‌گیر بیت‌کوین (BTC)، اتر (ETH) و سایر آلت‌کوین ها در سال ۲۰۲۱، سرمایه مجموع بازار رمزارزها در ۵ اپریل از ۲ تریلیون عبور کرد. با این اتفاق بازار رمزارزها تقریباً به اندازه اپل، دومین شرکت بزرگ جهان پس از غول نفتی عربستان سعودی، آرامکو، ارزشمند است. این نقطه عطف نیز کمتر از سه ماه پس از آن بدست آمد که کریپتو مارکت برای اولین‌بار در ۷ ژانویه، زمانی که قیمت بیت‌کوین در حدود ۳۳هزار دلار بود، از ۱ تریلیون دلار عبور کرد.

در ماه های اخیر، چندین عامل پیاپی باعث رشد شدید و زدن سقف های جدید Bitcoin و سایر ارزهای دیجیتال شده است که در این قسمت به بخشی از این عوامل میپردازیم:

موسسات مالی، مانند پی پال و ویزا، شروع به حمایت قوی از ارزهای دیجیتال می کنند، و رشد Bitcoin منجر به روند صعودی بازار Cryptocurrency می شود.

در سال ۲۰۲۱، Bitcoin با چندین اصلاح کوتاه مدت مواجه شده است، اما در حال حاضر به طور مداوم بیش از ۵۰،۰۰۰ دلار برای تقریبا یک ماه باقی مانده است و با نوسانهای کم باعث جلوگیری از ریزش هر دو بازار Altcoin ها و اتریوم  شد و از دیدن یک ضربه شدید جلوگیری کرده است.

در واقع، نوسان بیتکوین از سال ۲۰۲۰ به پایین ترین سطح کاهش یافته است، زیرا قیمت BTC طی چند روز گذشته بین ۵۵،۰۰۰ تا ۶۰،۰۰۰ دلار بازی کرده است.

 ورود Coinbase در بازار سهام ایالات متحده نیز احتمالاً باعث افزایش تقاضا برای ارزهای رمزنگاری شده خواهد شد زیرا نظر سرمایه‌گذاران در بازار مالی سنتی را به خود جلب می‌کند. برخی از تحلیل‌گران بر این باورند که IPO Coinbase ممکن است نوسانات عمده‌ای را ایجاد کند. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید