اخیراً  Steve Wozniak بنیانگذار اپل Token Skyrockets را راه اندازی کرده است.

Steve Wozniak ، بنیانگذار اپل با یک شرکت جدید به نام Efforce وارد فضای بلاکچین و بازده انرژی شده است.

تقریباً پنج دهه پس از تاسیس مشترک اپل ، Steve Wozniak در راه اندازی شرکتی که امکان سرمایه گذاری در پروژه های کم مصرف از طریق بلاکچین به نام Efforce را دارد مشارکت کرده است.

این شرکت همچنین ارز رمزنگاری شده بومی را منتشر کرد، که برای معامله در بورس بزرگ باز شد و در کمتر از یک هفته با درصد چهار رقمی افزایش یافت.

سالها بعد: Wozniak شرکت مبتنی بر Blockchain را راه اندازی کرد.

Wozniak مهندس و برنامه نویس است ، احتمالاً بیشتر به دلیل تاسیس شرکت اپل در سال ۱۹۷۶ در کنار استیو جابز شناخته شده است. سال گذشته ، او در تاسیس یک شرکت دیگر شرکت کرد و این بار با استفاده از فناوری بلاکچین روی راه حل های انرژی سبز تمرکز کرده است.

تیم پشتیبان پروژه Efforce اخیراً گفت که “بیشتر سال را به صورت مخفی صرف پروژه های آزمایشی شده.”
علاوه بر این ، Efforce از ایجاد یک توکن بومی به نام Wozniak – WOZX خبر داد. این کوین قبلاً در صرافی محبوب HBTC درج شده بود و به زودی در کره جنوبی Bithumb Global به فروش می رسد.

پلت فرم مبتنی بر بلاکچین Efforce شرکت های خدمات انرژی (ESCO) را قادر می سازد تا قابلیت های عملیاتی پروژه های فعلی خود را برای مخاطبان بیشتر ، افزایش دهند.

چنین پروژه هایی قادر به ثبت پروژه های کم مصرف خود در سیستم عامل خواهند بود. Efforce آنها را اعتبارسنجی می کند ، نیازهای سرمایه گذاری را ارزیابی می کند ، هزینه ها و بازده را محاسبه می کند و قراردادهای عملکرد انرژی را ایجاد می کند.

Wozniak اظهار داشت: “ما Efforce را به عنوان اولین پلت فرم غیرمتمرکز ایجاد کردیم که به همه امکان می دهد از پروژه های بهره وری انرژی در سراسر جهان مشارکت کرده و از آن بهره مند شوند و تغییرات قابل توجهی را ایجاد کنند.”

قیمت WOZX Skyrockets

مطابق با  whitepaper ، شرکت کنندگان در طرح های صرفه جویی در انرژی native token دریافت می کنند. دارندگان WOZX همچنین می توانند در فرآیندهای تصمیم گیری در مورد توسعه سیستم عامل شرکت کنند.

در تاریخ ۳ دسامبر در HBTC ، ارزش WOZX یک دهم (۰.۱۰)دلار بود.

در عرض چند روز کوتاه ، دارایی سر به فلک کشید و به بالاترین سطح خود یعنی ۱،۶۰ دلار رسید و افزایش چشم انداز ٪ ۱۵۰۰ داشت و در حال حاضر با قیمت ۱،۴۵ دلار معامله می شود .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید