احتمال سرمایه گذاری بیت کوین در اپل یا گوگل.

احتمال سرمایه گذاری بیت کوین در اپل یا گوگل.

پل تودور جونز می گوید احتمال اینکه بیت کوین به زودی در اپل یا گوگل سرمایه گذاری کند وجود دارد.
این موضوع بین گزینه هایی که برای مقابله با تورم وجود دارد، از احتمال بیشتری برخوردار است.

سرمایه گذار و میلیاردر مشهور وال استریت ، پل تودور جونز ، با اشاره به سرمایه گذاری اولیه خود که در ماه May سال ۲۰۲۰ اعلام شد ، گفت بیت کوین را حتی بیشتر از قبل دوست دارد. جونز با تمجید از بیت کوین در برنامه صبح Squawk Box CNBC ، فاش کرد که او یک سرمایه کوچک نیز دارد.


بیت کوین یک محافظ عالی در برابر تورم است ، که انتظار می رود در چند سال آینده به دلیل مداخله بانک مرکزی افزایش یابد. به گفته جونز ، بیت کوین در صورت مقایسه با گزینه های سنتی مانند طلا ، اوراق بهادار با نرخ تورم خزانه داری ، مس و سایر استراتژی های پیچیده ، یکی از بهترین ها برای “معاملات تورم” است.
جونز افزود: بیت کوین واقعاً از روند عظیمی برخوردار است و افراد باهوشی به آن اعتقاد دارند که این مانند سرمایه گذاری با استیو جابز و اپل یا سرمایه گذاری در Google است.
پل تودور جونز یک پیشکسوت صنعت است که برای اولین بار به دلیل پیش بینی صحیح سقوط بازار سهام ۱۹۸۷ معروف به دوشنبه سیاه به شهرت رسید به دنبال اظهارات قبلی وی ، جامعه بیت کوین به دلیل تأیید هیجان زده شد. برخی پیش بینی می کردند که جونز به زودی به بزرگترین دارنده بیت کوین تبدیل خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید