اتریوم می تواند با قیمت  ۱۱۰۰ دلار از سطح ۲۰۱۷ پیشی گیرد؟

اتریوم می تواند با قیمت  1100 دلار از سطح 2017 پیشی گیرد؟

بر اساس Google Trends جستجوهای اینترنتی و علاقه به Ethereum از سال ۲۰۱۷ بیشتر است. در همین حال ، اتریوم  1100 دلار را پس گرفته است.

داده های Google Trends (ایالات متحده) نشان می دهد که جستجوهای Ethereum در حال افزایش است زیرا قیمت آن در قلمرو چهار رقمی باقی مانده است.

مشاور مدیریت بخش دولتی “DCinvestor” اظهار داشت که این چرخه ای است که در آن Ethereum جریان اصلی پیدا می کند ، دقیقاً مانند بیت کوین در سال ۲۰۱۷/۱۸.

من قبلاً آن را گفته ام ، اما دوباره می گویم:

این چرخه باعث می شود Ethereum  به جریان اصلی وارد شود و وارد سیستم زیستی می شود.

 

وقتی ETH 2.0 به درستی راه اندازی شود ، که حداقل یک سال دیگر باقی مانده است ، احتمالاً اوضاع برای Ethereum گرم می شود. فاز ۱.۵ دو زنجیره بلوک را با هم ادغام می کند و کسانی که مدت زیادی قبل از آن روی Beacon Chain زنجیره زده اند ، پاداش می گیرند.

با قیمت های فعلی ، تقریباً ۲.۵ میلیارد دلار اتریوم در قرارداد سپرده قفل شده است. در مقایسه با سرمایه بازار ۶۴۰ میلیارد دلاری بیت کوین ، این ناچیز است و در مقایسه با سقف بازار ۱۲ تریلیون دلار طلا ، حتی ثبت نمی شود.

به روز رسانی قیمت ETH

به دنبال آرام شدن بازار کوتاه دیروز ، قیمت های اتریوم به روند صعودی بازگشت. در معاملات امروز آسیا ، قیمت های ETH بار دیگر ۱،۱۵۰ دلار را لمس کردند و برابر با بالاترین قیمت قبلی خود بودند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید