به گفته Colin Wu :به دنبال لغو پروژه های مصرف کننده انرژی در چین و صرفه جویی هرچه بیشتر انرژی در این کشور آیا ممکن است استخراج بیتکوین با مشکلاتی روبرو شود؟!

 روزنامه نگار چینی، کالین وو-Colin Wu، که مبادلات ارز دیجیتال و استخراج رمزارزها را پوشش خبری میدهد، در توئیتر اعلام کرد که دولت چین درصدد است که اقداماتی را در خصوص کاهش مصرف انرژی انجام دهد که این موضوع ممکن است صنعت استخراج بیتکوین در این کشور را با مشکلاتی روبرو کند و چه بسا باعث آسیب رساندن به این صنعت در کشور چین شود.

او به گزارش Xinhua news agency  اشاره کرده که در آن از Xi Jinping نقل شده است پروژه هایی که مقادیر بسیار زیادی انرژی مصرف می کنند و نمی توانند با استانداردهای اجرا شده در آینده روبرو شوند “با قاطعیت ممنوع” می شوند. رئیس جمهور چین وعده داده تا از سال ۲۰۲۶ چین بر روی مسئله انتشار کربن متمرکز شود.‌

 از آن‌جا که بیشترین میزان هش بیت‌کوین توسط استخرهای استخراج چینی تأمین می‌شود، کالین وو انتظار دارد که کاهش پروژه‌های مصرف کننده انرژی، صنعت استخراج بیت‌کوین را تحت تأثیر قرار دهد.

استخراج‌کنندگان بیت‌کوین تمام تلاش خود را برای استفاده از منبع تجدیدپذیر انرژی انجام می‌دهند.

مناطق سرد یا کشورهایی که برق ارزان ارائه می‌دهند -مانند ایران، شمال روسیه و ایسلند نیز از گزینه‌های دیگر استخراج کنندگان است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید