آیا سازنده بازار Doge coin ایلان ماسک است؟

همانطور که دوج با یک پامپ توانست در طول یک هفته  این رمز ارز  با ۱۲٪ افزایش روزانه به ۰.۳۳ دلار و ۴۳.۸٪ خیره کننده در ۷ روز افزایش پیدا کرد ، اکنون برخی حدس می زنند که این رالی ممکن است تا حدی به دلیل تحریک میلیاردر شبکه های اجتماعی تقویت شود. ایلان ماسک که در Live شنبه شب ۸ May با عنوان “The Dogefather” شرکت میکند.

 

شروع جذابیت های ایلان‌ ماسک با ارز دیجیتال به سال گذشته برمی گردد و اخیراً به نظر می رسد او فقط در مورد آنچه که ممکن است یک شوخی در شبکه های اجتماعی باشد میخواهد قیمت دوج را دو برابر کند.

در حالی که یکی از شرکت های وی ، خودروساز الکتریکی تسلا ، سال گذشته BTC را به ترازنامه اضافه کرد ، به نظر می رسد این کارآفرین هنوز به طور کلی به بازار رمزنگاری نزدیک می شود و اعتراف می کند که بلاکچین می تواند آینده تجارت انسانی باشد.

“کنایه آمیزترین نتیجه چه خواهد بود؟ اینکه ارزی که به عنوان یک شوخی ابداع شده در واقع تبدیل به یک ارز واقعی می شود. ” با این حال ، بازار توییت های احتمالی زبان او را بسیار جدی می گیرد. اگرچه این همبستگی ممکن است شل و پیچیده باشد ، اما مطالعات متعدد نشان داده است که توییت کردن ماسک در مورد ارز باعث افزایش قیمت آن می شود.

در ژانویه ، آزمایشگاه تحقیقات Blockchain مقاله ای را منتشر کرد با این مضمون که ؛  “فعالیت ایلان ماسک در توییتر چگونه بازار ارزهای دیجیتال را حرکت می دهد” ، که شش مورد از فعالیت های رسانه های اجتماعی ماسک را نشان می دهد.

به همین ترتیب ، تجزیه و تحلیل Protos نشان داد که چهار مورد از توییت های او تأثیر صد درصدی دو رقمی بر قیمت DOGE دارند (توییت های وی درباره Bitcoin و Ethereum نیز ممکن است این بازارها را جابجا کند ، اما پایین تر بودن قیمت DOGE پامپ شدن را آسانتر  می کند).

DOGE به ویژه با حجم رسانه های اجتماعی و به ویژه احساس مثبت رسانه های اجتماعی به طور مداوم قیمت این ارز را بالاتر می برد ، و روز به روز حساس تر میشود.

اینکه آیا طرحی در Saturday Night Live تأثیر مشابهی خواهد داشت یا نه ، باید منتظر ماند. .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید