برای ایجاد پست‌های خرید و فروش در بخش P2P و همچنین جابه‌جایی پول در بخش‌هایWallet  Spot و P2P Wallet، ابتدا وارد قسمت dashboard شده و موجودی حساب‌های خود را برسی می‌کنیم.

برای انتقال پول از یکی از کیف پول‌ها به دیگری، از قسمت BALANCE DETAILS، گزینه Transfer را انتخاب کرده و سپس فرم نمایش داده شده توسط سایت را پر می‌کنیم.

در بخش  Select Cryptoباید ارز مورد نظر خود را انتخاب کرده و در بخش بعدی یاFrom Wallet ، تعیین ‌کنیم که این ارز از کدام یک از کیف پول‌های ما منتقل شود. در قسمت بعدی یا To Wallet مشخص می‌کنیم که ارز مورد نظر به کدام یک از کیف پول‌های ما انتقال یابد. به عنوان مثال، ما ارز USDT یا تتر را انتخاب کرده و در بخش From Wallet، Wallet Spot را برمی‌گزینیم و سپس در قسمت To Wallet، P2P Wallet انتخاب کرده و در آخر، در بخش Transfer Amount مبلغی که قصد انتقال آن را داریم را وارد و سپس روی گزینه SUBMIT کلیک می‌کنیم.

بعد از کلیک روی گزینه SUBMIT، پیغامی با عنوان  CONFIRMATION ALERTروی صفحه، نمایش داده می‌شود که ما با کلیک روی گزینه YES عملیات انتقال را تایید کرده و سپس با وارد کردن کد google authentication و کلیک روی گزینه confirm کار را به اتمام می‌رسانیم. در صورت منصرف شدن از تصمیم خود می‌توانیم مقدار پولی که ازWallet  Spot به P2P Wallet منتقل کرده‌ایم را کاملا رایگان و طی مراحل شرح داده شده بهWallet  Spot برگردانیم.

بعد از انتقال وجه از کیف پول Wallet Spot به P2P Wallet، در قسمت P2P، وارد بخش Post Trade شده و با پر کردن فرم نمایش داده شده می‌توانیم پست خرید یا فروش خود را ثبت نماییم.

در بخش Buy/Sell مشخص می‌کنیم که هدف ما ایجاد پست خرید است یا فروش و در قسمت Choose Coin ارز مورد نظر خود را انتخاب می‌کنیم. تفاوت این قسمت با بخش Spot، در تعداد ارزهاست که در قسمت P2P، ۷ عدد و در بخش Spot حدودا ۱۰۰ عدد می باشند. توجه داشته باشید که اگر P2P Wallet شما فاقد موجودی باشد، با اخطار سایت مواجه خواهید شد و عملیات خرید و فروش شما انجام پذیر نخواهد بود. ما به علت داشتن ارز USDT در P2P Wallet خود، در قسمت Choose Coin، USDT را انتخاب می‌کنیم. در بخش Location یا موقعیت، شهر و کشور خود را تعیین کرده و در قسمت Market، وجه رایج کشور را مشخص می‌کنیم که در ایران IRR می‌باشد.

در بخش بعدی یا Margin میزان سود و یا ضرر خود را تعیین می‌کنیم. انتخاب اعداد مثبت به این معنی است که قصد خارج شدن از معامله با سود و انتخاب اعداد منفی بدین معناست که قصد انجام معامله در نزدیک‌ترین زمان را داریم، در صورت نداشتن عجله در انجام معاملات می‌توانیم عدد صفر را که بطور پیش‌ فرض در کادر قرار دارد نگه داریم.

در بخش بعدی یا price equation باید قیمت دلار را وارد کرده و در قسمت Min.transaction Limit حداقل مبلغی که قصد معامله آن را داریم و در قسمت Max.transaction Limit حداکثر پولی که قصد معامله آن را داریم  وارد می‌نماییم.

در قسمت  Opening Hoursمشخص می‌کنیم که پست ما از چه روز و ساعتی نمایش داده شود و در چه روز و زمانی به پایان برسد. اگر این قسمت را در حالت پیش فرض نگه دارید، تا زمان اتمام معامله پست شما باقی می‌ماند.

در بخش Payment Window تعیین می‌کنیم که معامله ما تا چه زمانی اعتبار داشته باشد که حداقل زمان آن ۱۵ دقیقه می‌باشد.

در بخش بعدی یا Payment Method طریقه دریافت و یا واریز پول را مشخص کرده و در قسمت Payment Method Name نام بانک مورد نظر را تعیین می‌کنیم.

در قسمت Additional Information یا اطلاعات بیشتر، می‌توانیم توضیحات بیشتری را در رابطه با معامله‌ای که قصد انجام آن را داریم وارد نماییم و در بخش Terms که بسیار حائز اهمیت است مواردی همچون شماره حساب و شماره تماس خود را جهت انجام معامله درج نماییم.

در پایین کادر و در قسمت verification info این امکان داده شده تا با کسانی که در معاملات مورد اعتماد شما هستند ارتباط برقرار کرده و بتوانید از آنها پیشنهادات جدید بگیرید.

در آخر با پر کردن فرم، روی گزینه post trade کلیک کرده و پست خود را ثبت می‌کنیم. برای مشاهده پست‌های خود می‌توانیم به بخش‌های trade history و advertisement مراجعه کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید