زمانی که وارد صفحه اصلی وب سایت کوین لوکالی می‌شوید، در قسمت BALANCE DETAILS می‌توانید موجودی حساب کیف پول‌های SPOT و P2P خود را چک نمایید.

در قسمت Wallet سه گزینه Spot Wallet، P2P Wallet و Transfer را مشاهده می‌کنیم.

با کلیک روی گزینه Spot Wallet می‌توانید ارزهایی را که سایت پشتیبانی می‌‌کند مشاهده کنید و عملیات خرید و فروش و واریز کردن و برداشت پول را انجام دهید.

همچنین با کلیک روی گزینه Spot، در کادر بالای سایت و انتخاب گزینه Trade می‌توانید سفارشات خرید و یا فروش ایجاد کنید.

در قسمت P2P Wallet می‌توانید موجودی حساب ارزهای دیجیتال خود را چک و برسی کنید.

همچنین با استفاده از گزینه Transfer در بخش Wallet می‌توانید ارز مورد نظر خود را از یک کیف پول به دیگری منتقل کنید.

از دیگر بخش‌های سایت کوین لوکالی که می‌توان مورد برسی قرار داد، بخش P2P در کادر بالای صفحه سایت می‌باشد. این بخش شامل چهار گزینه Buy، Sell، Post Trade و History می‌شود، شما می‌توانید با کلیک روی گزینه History تاریخ خرید و فروش معاملات خود را چک کنید.

در قسمت AFFILIATE USERS و در بخش Referral Link شما می‌توانید با معرفی کاربران جدید به سایت و بازاریابی، ۲۰% از کمیسیون سایت را دریافت نمایید.

از دیگر بخش‌های سایت کوین لوکالی، بخش QR Code برنامه کوین لوکالی می‌باشد که این امکان را به شما می‌دهد تا با اسکن کردن این کد، به راحتی برنامه کوین لوکالی را از App store و یا Google play دانلود و استفاده کنید.

در بخش Dashboard می‌توانید گزینه‌های گوناگونی را مشاهده فرمایید. با کلیک روی گزینه P2P چهار قسمت Trade Message، Disputed Trade، Feedback و Trust Users به شما نمایش داده می‌شود.

در بخش Trade Message می‌توانید پیام‌های خرید و فروش خود را چک کنید، همچنین اگر مشکلی میان خریدار و فروشنده به وجود بیاید پیغامی در قسمت Disputed Trade نمایش داده می‌شود.

در قسمت Feedback می‌توانید بازخورد خود را نسب به عملکرد خریدار و یا فروشنده‌ای که با آن معامله می‌کنید را ثبت نمایید و در آخر، در بخش Trust Users، کاربران مورد اطمینان خود را مشخص فرمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید