برای بالا بردن سطح امنیت اکانت خود در سایت کوین لوکالی، ابتدا روی گزینه Security در قسمت Dashboard کلیک می‌کنیم. در این بخش ابزارهای گوناگونی برای ارتقاء سطح امنیت موجود می‌باشد که از جمله آنها می‌توان Recovery Key،Anti-phishing Code  ،Google Authentication ،SMS Authentication و Trusted IP را نام برد.

برای فعال کردن Recovery Key ابتدا روی گزینه ENABLE کلیک می‌کنیم. در این قسمت، ۱۲ کلیدواژه در اختیار کاربر قرار می‌گیرد که باید آنها را در جایی ذخیره کرده و هنگام تعویض رمز عبور و یا بازگردانی اکانت خود از آنها استفاده کند. بعد از یادداشت و ذخیره این کلیدواژه‌ها روی گزینه CONFIRM ENABLE کلیک می‌کنیم تا Recovery Key روی اکانت ما فعال شود.

همانند بخش قبل، برای فعال سازی ابزار Anti-phishing Code روی اکانت خود، ابتدا روی دکمه ENABLE کلیک می‌کنیم. این کد در ابتدای همه ایمیل‌هایی که از طرف وب سایت کوین لوکالی به شما ارسال می‌شود قرار می‌گیرد و بدین صورت امکان تشخیص ایمیل‌های اصلی ارسال شده از طرف سایت کوین لوکالی را از ایمیل‌های جعلی فراهم می‌کند.

برای استفاده از این ابزار، ابتدا روی گزینه CREATE ANTI-PHISHING CODE کلیک کرده و در کادر نمایش داده شده کلیدواژه مورد نظر خود را انتخاب می‌کنیم، سپس روی گزینه SUBMIT کلیک می‌کنیم تا این ابزار روی اکانت ما فعال شود.

از دیگر ابزارهای ارتقاء دهنده سطح امنیت در سایت کوین لوکالی، گوگل آتنتیکیتور (Google Authentication) می‌باشد. برای استفاده از این ابزار، ابتدا برنامه Google Authenticator را روی تلفن همراه خود نصب کرده و سپس کیوآر کد نمایش داده شده را اسکن کرده و در قسمت Google Authenticator Code وارد می‌کنیم. اگر Recovery Key برای شما فعال باشد، باید علاوه بر وارد کردن کد گوگل آتنتیکتور، در پایین کادر یکی از ۱۲ کلیدواژه را نیز وارد کنید. در آخر برای ثبت نهایی اطلاعات روی گزینه VERIFY کلیک می‌کنیم.

برای فعال‌سازی SMS Authentication ابتدا روی گزینه ON کلیک می‌کنیم، سپس در قسمت Phone Number، شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و روی گزینه SEND SMS کلیک می‌کنیم تا کد تایید برای ما پیامک شود و در آخر، کد اس ام اس شده را در کادر پایین وارد می‌کرده و روی دکمه VERIFY کلیک می‌کنیم تا SMS Authentication برای ما فعال شود. با فعال‌سازی این ابزار، هرگاه پولی از حساب شما خارج شود و یا از اکانت خود خارج شوید، پیامکی از طرف سایت برای شما فرستاده خواهد شد.

در آخر با فعال‌سازی آیپی تراست یا Trusted IP روی اکانت خود برای هر بار ورود به سایت، ایمیلی از طرف کوین لوکالی برای شما فرستاده خواهد شد که باید وارد آن شوید و با کلیک روی لینک فرستاده شده، به سایت وارد شوید. با فعال‌سازی این ابزار، هرگاه شخص ناشناسی اقدام به دسترسی به اکانت شما کند، متوجه خواهید شد. برای استفاده از این ابزار روی دکمه ON کلیک کرده، سپس روی گزینه TURN ON کلیک می‌کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید